קטגוריות מוצרים
אודות
דף הבית >> אודות

כאתר המספק שירותים וסחורות בתחום קידום המכירות, והפרסום E-ZOLA מציעה שירות איכותי ברמה גבוה ללקוחותיה, גם אם הנכם חברות מהמגזר הציבורי או הפרטי, חברה גדולה או קטנה, ובעלי פעילות קידום מכירות ופרסום בהיקף גדול או קטן.    
    
באמצעות מתן אפשרות של קשר וגישה ישירים לצוות הניהול ולעובדים, יכולים לקוחותינו לשתף ולדון בצרכי קידום המכירות שלהם, ולהיוועץ עם צוות היועצים שלנו בנוסף ליועציי המכירות המסורים שלנו.    

צוות המכירות המנוסה והמסור שלנו נרקם כקבוצה, שמטרתה לתת מענה תפור ומותאם לצרכי קידום המכירות של לקוחותינו, תוך עבודה משותפת בעלת אופי משפחתי עם לקוחותינו.

בנוסף ליכולתכם לפנות לצוות הניהול והעובדים, אנו מציעים צוות מכירות שכל ייעודו: פיתוח מוצרי פרסום וקידום מכירות למטרה ייעודית. צוות זה יוכל לסייע בידכם לאתר מוצרים ייחודיים העונים על דרישותיכם ומטרתכם השיווקית. 

צוות שירות הלקוחות שלנו נועד הבטיח ולאפשר לכם גורם פניה ויצירת קשר אחד בכל תהליך ההזמנה, מתחילתו ועד קבלת הזמנתכם. צוות שנועד להבטיח לכם בין היתר עדכון בכל שלב לאורך הזמתכם או כאשר נדרש. שירות זה נועד להטיח לכם עדכון ומעקב נוח, כמו גם לאפשר לנו לקיים את הבטחתנו שהמוצרים שהזמנתם באמצעותנו יסופקו לכם במועד הנוח והמקובל עליכם, באיכות ובמחיר שיענו על צרכם העסקיים. 
 
אתר האינטרנט שלנו מושתת על פיד-באקי"ם שהתקבלו מלקוחות וספקים תוך שילוב עם הצרכים העסקיים המשתנים באופן תמידי.

בכדי להבטיח את רמת שירות הלקוחות, ובכדי לדאוג לשיפור מתמיד בשירות ומגוון המוצרים , ולעודד קבלת  פיד-באקי"ם מלקוחות אנו מאפשרים ללקוחות פניה ותקשורת באמצעות  E-Mail. 

יש לנו את היכולת להגיב בצורה מהירה, תוך זמן התרעה קצר להצעות מחיר ואיתור מוצרים. יחסי המסחר אותם פיתחנו לאורך השנים עם עמיתנו, ועם היצרנים והספקים בחו"ל מאפשרים לנו לענות על דרישות והזמנות של מגוון כמויות גדולות כקטנות.

אנא הרגישו בנוח לעיין במוצרים המוצעים באתר, ולמלא את טופס בקשת המידע או את טופס יצירת קשר ואנו נעשה את המיטב לחזור אליכם בהקדם. תוכלו למצוא אותנו באתרי הרשתות החברתיות המובילים כיום.

אנו מצפים לכם בכדי לפתח ולספק עבורכם את הפתרון או המוצר אשר יענה על דרישות הפרסום וקידום המכירות אותם הצבתם לעצמכם.

צוות E-ZOLA
 
מאמרים בתחום
                       


E-ZOLA - International Trade & Consultation Tel:  +972-9-950-950-0   |   Fax:  +972-9-955-955-3
לייבסיטי - בניית אתרים